 
    
    
    
    
    Legg til i ønskeliste
    
Tidsvampyrene (Edward Rubikons mysterier #7) ebok
  
  
  229,-
  
Ghostbusters møter Stranger Things i en spenningsserie for 9+.Bestevennene til Edward er forsvunnet. Og det rare er at ingen husker dem, ikke engang foreldrene deres. Bortsett fra Edward. Han er den eneste som kan redde dem nå!Edward kaster seg ut i et livsfarlig oppdrag med tidsreiser og utenomjordiske vesener. Men kan man endre på noe som allerede har skjedd? Og hva er egentlig en tidsvampyr?
Edward Rubikon er monsterjeger. Sammen med vennene Kasper og Nadira beskytter han småbyen Grimsrud mo…
  
    Ebok
    229,-
  
  
  
    Lydbok
    218,-
  
  
Andre har også kjøpt
    Forlag
    Cappelen Damm
  
  
  
    Utgitt
    10 oktober 2022
    
  
  
  
  
    Lengde
    163 sider
  
  
  
    Sjanger
    
      Barnebøker, 9-12 år, Morsomme bøker, Fantasy, Grøssere
    
  
  
  
  
  
  
    Nummer i serie
    7
  
  
  
    Språk
    Bokmål
  
  
    Format
    epub
  
  
    DRM-beskyttelse
    Vannmerket
  
  
    ISBN
    9788202732899
  
Ghostbusters møter Stranger Things i en spenningsserie for 9+.
Bestevennene til Edward er forsvunnet. Og det rare er at ingen husker dem, ikke engang foreldrene deres. Bortsett fra Edward. Han er den eneste som kan redde dem nå!
Edward kaster seg ut i et livsfarlig oppdrag med tidsreiser og utenomjordiske vesener. Men kan man endre på noe som allerede har skjedd? Og hva er egentlig en tidsvampyr?
Edward Rubikon er monsterjeger. Sammen med vennene Kasper og Nadira beskytter han småbyen Grimsrud mot overnaturlige trusler.
Kombinasjonen av tegneserie, spennende tekst og kule illustrasjoner gjør det både lett, morsomt og spennende å bli hekta på denne serien.
 
        